Informace pro návštěvníky

30. Podzimní knižní veletrh je jen v podobě knihy

usnesení vlády ČR (č. 996 ze dne 8. října 2020) v bodě dvě výslovně zakazuje konání veletrhů až do 25. října, proto jsme museli 30. Podzimní knižní veletrh s velkou omluvou a lítostí zrušit – ovšem jen ve fyzické podobě!!! Veletrh bude mít letos podobu knihy. Jmenuje se Země skrytých úsměvů, obsahuje 30 povídek 30 známých českých spisovatelek a spisovatelů, kteří na veletrhu v různých letech četli + 3 texty autorů již nežijících, a nabídne tak čtenářům místo veletrhu poutavé čtení na 33 podzimních večerů. Kniha Země skrytých úsměvů stojí 349 Kč, ale v lahůdkách Hejkal v Dolní ulici 153 v Havlíčkově Brodě je možné si ji koupit za veletržní cenu 269 Kč. Čtenáři si knihu mohou koupit také v e-shopu v Knihkupectví Petrkov a v e-shopech většiny českých knihkupectví, případně objednat v nakladatelství Hejkal.

 

Doufáme, že se vám bude veletržní kniha líbit, a těšíme se na setkání na 31. Podzimním knižním veletrhu – 15. a 16. října 2021 v Havlíčkově Brodě.
Čekání na příští veletrh si můžete zpříjemnit soutěží v poznávání autorů knihy Země skrytých úsměvů, která probíhá na veletržním Facebooku.