Informace pro návštěvníky

34. Podzimní knižní veletrh se bude konat 11. a 12. října 2024 v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě.  Jeho motto zní Babylon příběhů. Část doprovodného programu bude věnována překladům z mnoha úhlů pohledu: překladatelům jako stavitelům mostů mezi národy a kulturami, roli umělé inteligence, překladům české literatury ve světě aj.

Místo konání:
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod                                            Krajská knihovna Vysočiny, Žižkova 4344, Havlíčkův Brod (část doprovodných programů).

Otvírací doba:

pátek 11. října od 10 do 19 hodin

v sobotu 12. října od 9 do 17 hodin.
Vstupné
Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 90 Kč. Pokud předložíte vstupenku z loňského veletrhu, můžete si tu letošní koupit za poloviční cenu, tedy za 45 Kč. Vstupenka platí na 33. Podzimní knižní veletrh (neomezeně po celou dobu veletrhu), do Galerie výtvarného umění a Muzea Vysočiny – Havlíčkova domu (po jednom vstupu během veletrhu) a na všechny doprovodné programy v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny.

Doprovodný program
bude probíhat na několika scénách – ve dvou saloncích v Kulturním domě Ostrov, na Schodech a v sále Krajské knihovny Vysočiny, u stánku Českého rozhlasu Vysočina, v literární kavárně Petrkov aj. Doprovodný program 34. Podzimního knižního veletrhu zveřejníme v létě 2024.
Zde přinášíme několik fotografií 33. Podzimního knižního veletrhu: