Informace pro návštěvníky

33. Podzimní knižní veletrh se bude konat 6. a 7. října 2023 v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Motto veletrhu zní Po válce v šest hodin večer. Odkazuje k válce, chce vyjádřit solidaritu s napadenou Ukrajinou a zároveň je poctou Jaroslavu Haškovi, který v nedaleké Lipnici nad Sázavou napsal Osudy dobrého vojáka Švejka za světové válkyJaroslav Hašek zemřel před sto lety, 3. ledna 1923.

Místo konání:
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod                                            Krajská knihovna Vysočiny, Žižkova 4344, Havlíčkův Brod (část doprovodných programů).

Otvírací doba:

pátek 6. října od 10 do 19 hodin

v sobotu 7. října od 9 do 17 hodin.
Vstupné
Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 90 Kč. Pokud předložíte vstupenku z loňského veletrhu, můžete si tu letošní koupit za poloviční cenu, tedy za 45 Kč. Vstupenka platí na 33. Podzimní knižní veletrh (neomezeně po celou dobu veletrhu), do Galerie výtvarného umění a Muzea Vysočiny – Havlíčkova domu (po jednom vstupu během veletrhu) a na všechny doprovodné programy v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny.

Hosty doprovodného programu a další informace pro návštěvníky přineseme v létě. Prvním potvrzeným hostem je oblíbená spisovatelka Alena Mornštajnová, která na veletrhu představí nový román Les v domě.