Programy v tabulce

 

Knihovna schody

Knihovna sál

Salonek 1

Salonek 2

Pá 10 -11

Zahájení veletrhu, tiskovka

Pá 10:30 – 11:20

Albatros/ Renata Fučíková

Pá 10:00 – 10:40

Pá 10:15 – 10:55

Pá 11:00 -12

rezerva

Pá 11:30 – 12:30

Umělá inteligence a literární překlad/OP

Pá 10:45 – 11:25

Pá 11:00 – 11:40

Pá 12 -13

Albatros/Srdcová desítka/Michaela Klevisová, Lucie Šilhová aj.

Pá 12:30 – 13:30

Meander/Jezevec Chrujda

Pá 11:30 – 12:10

CREW/Japonské  komiksy nakladatelství CREW

Pá 11:45 – 12:25

Pá 13 -14

Ortenova cena/Marek Torčík

Pá 13:30 – 14:30

Arnošt Vašíček

Pá 12:15 – 12:55

Pá 12:30 – 13:10

Pá 14 -15

Knížky Plus

Pá 14:30 – 15:30

Cosmopolis/Jan Hrdina- beseda

Pá 13:00 – 13:40

Pá 13:15 – 13:55

Pá 15 -16

Littera Silesia

Pá 15:30 – 16:30

Na Východ!      ČR Plus

Pá 13:45 – 14:25 

Irena Obermannová?

Pá 14:00 – 14:40

Pá 16 -17:00

Alena Mornštajnová: Knihy a překlady

Pá 17:00 – 17:45

Host / Aleš Palán

Pá 14:30 – 15:10

Daniel Pagáč Nemohujinak.cz

Pá 14:45 – 15:25

I

 

Pá 15:15 – 15:55

Povídková dílna Lidmily Kábrtové

Pá 15:30 – 16:10

Bambook/Alena Müllerová-beseda

 

Pá 16:00 – 16:40

Cosmopolis/Martin Jun- beseda

Pá 16:15 – 16:55

Pavel Tomeš/Otoč

Pá 16:45 – 17:25

Marek Muller

Pá 17:00 – 17:40

Littera Astronomica

Pá 17:30 – 18:10

Cosmopolis/Petr Opršal- beseda

 

Pá 17:45 – 18:00

Littera Astronomica

Pá 20:00 – 22:00

 

Pá 18:15 – 18:55

Pá 18:00 – 18:55

 

So 9:30 – 10

So 9:30 – 10:30

Host a Albatros

Miroslav Karas a Markéta Hejkalová

So 9:00 – 9:40

So 9:15 – 9:55

So 10 – 11

Lenka Horňáková Civade

So 10:30 – 11:30

Host/ Jiří Hájíček

So 9:45 – 10:25

So 10:00 – 10:40

So 11 – 12

Ivo Skopal

So 11:30 – 12:30

Albatros/Lucie Bechynková, Radek Galas, Jan Štoček

So 10:30 – 11:10

Šuplík/Dagmar Benešová 

So 10:45 – 11:25

Irena Obermannová ?

So 12 – 13

Host/ Petra Klabouchová

So 12:30 – 13:30

Aleš Palán, Jan Paulas: Člověk musí hořeti/ Rozhovor s opatem Tajovským (Doron)

So 11:15 – 11:55

Moba/Markéta Prášková

So 11:30 – 12:10

So 13 – 14

Host/Iva Hadj Moussa

So 13:30 – 14:30 

Talent roku

So 12:00 – 12:40

So 12:15 – 12:55

So 14 – 15

Dana Štoflová/Argo?

So 14:30 – 15:30

Grada/Jan Kravčík: Česká démonologie

So 12:45 – 13:25

Cosmopolis/Michaela Janečková- beseda

So 13:00 – 13:40

Meander/Marka Míková

So 15 – 16

Euromedia/Michal Viewegh

So 15:30 – 16:30

THB/Michal Kamp

So 13:30 – 14:10

Cosmopolis/Kateřina Dubská- beseda

So 13:45 – 14:25

Albatros/ Jiří Březina

So 14:15 – 14:55

Lukáš Zárybnický

So 14:30 – 15:10

Eruditio Ondrej Sokol/Jak jsem vozil…

So 15:00 – 15:40

Mám talent

So 15:15 – 15:55

So 15:45 – 16:55

So 16:00 – 16:55