Informace pro vystavovatele

Vážení vystavovatelé,
32. Podzimní knižní veletrh se bude konat v řádném termínu 14. a 15. října v Kulturním domě Ostrov a část doprovodných programů též  v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě.
Uzávěrka přihlášek byla 26. srpna a nyní zbývá už jen několik málo tržních míst (dvě velká a dvě malá). Pokud o ně máte zájem, vyplňte prosím co nejdříve přihlášku  zde. 

Základní informace

Místo konání:
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod Krajská
knihovna Vysočiny, Žižkova 4344, Havlíčkův Brod (část doprovodných programů)
Registrace a instalace stánků:

Ve čtvrtek 13. října od 13 do 19
hodin, v pátek 14. října od 7 do 10 hodin.
Vyklízení stánků:
V sobotu 15. října od 17 do 19 hodin.
Otvírací doba:
V pátek 14. října od 10 do 19 hodin (pro
vystavovatele je sál otevřen od 7 hodin), v sobotu 15. října od
9 do 17 hodin (pro vystavovatele je sál otevřen od 8.30).
Vstupné
Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 60 Kč. Pokud předložíte vstupenku z loňského veletrhu, můžete si tu letošní koupit za poloviční cenu, tedy za 30 Kč. Vstupenka platí na 32. Podzimní knižní veletrh (neomezeně po celou dobu veletrhu), do Galerie výtvarného umění a Muzea Vysočiny – Havlíčkova domu (po jednom vstupu během veletrhu) a na všechny doprovodné programy v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny. Neplatí na koncerty
Praying Mantis a Kuře v hodinkách – Flamengo reunion session v Klubu OKO.
Rozhlasové hlášení
Požadavky na rozhlasová hlášení odevzdávejte v tiskovém středisku na balkoně v prvním patře. Rozhlasové hlášení je pro vystavovatele bezplatné.
Tiskové středisko
Tiskové středisko je umístěno na balkoně v prvním patře Kulturního domu Ostrov. Je určeno především akreditovaným novinářům, ale i vystavovatelům, knižním blogerům a odborným návštěvníkům Podzimního knižního veletrhu. Tiskové středisko provozuje Centrum Vysočina, o.p.s., pořadatel Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského.

Ceny míst Velké tržní místo stojí 10 920 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 2,4 x 0,8 m, 2 židle, 4 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Příplatek za umístění v hlavním sále a na jevišti je 2 400 Kč/1 místo.
hlavní sál

Malé tržní místo stojí 5 600 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 1,2 x 0,8 m, 2 židle, 2 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Malá tržní místa jsou umístěna zásadně v prvním patře Kulturního domu Ostrov.
chodba 1. patro

Ke každému místu si můžete objednat přípojku elektrického proudu (za 1 000 Kč na oba dva dny).

Dotazy a informace: PhDr. Markéta Hejkalová, Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod, veletrh@hejkal.cz.