Informace pro vystavovatele

Vážení vystavovatelé,
33. Podzimní knižní veletrh se bude konat 6. a 7. října 2023 v Kulturním domě Ostrov a část doprovodných programů též  v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě.
Uzávěrka přihlášek byla v pátek 25. srpna 2023. Momentálně zbývá ještě poslední velké a poslední malé tržní místo. Pokud na veletrhu chcete ještě na poslední chvíli vystavovat, vyplňte prosím obratem přihlášku. 

Základní informace

Místo konání:
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod                                            Krajská knihovna Vysočiny, Žižkova 4344, Havlíčkův Brod (část doprovodných programů)

Registrace a instalace stánků:

Ve čtvrtek 5. října od 13 do 19 hodin,                                                                           v pátek 6. října od 7 do 10 hodin.

Vyklízení stánků:
V sobotu 7. října od 17 do 19 hodin.
Otvírací doba:
V pátek 6. října od 10 do 19 hodin
(pro vystavovatele je sál otevřen od 7 hodin),
v sobotu 7. října od 9 do 17 hodin
(pro vystavovatele je sál otevřen od 8.30).
Vstupné
Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 90 Kč. Pokud předložíte vstupenku z loňského veletrhu, můžete si tu letošní koupit za poloviční cenu, tedy za 45 Kč. Vstupenka platí na 33. Podzimní knižní veletrh (neomezeně po celou dobu veletrhu), do Galerie výtvarného umění a Muzea Vysočiny – Havlíčkova domu (po jednom vstupu během veletrhu) a na všechny doprovodné programy v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny.
Rozhlasové hlášení
Požadavky na rozhlasová hlášení odevzdávejte v tiskovém středisku na balkoně v prvním patře. Rozhlasové hlášení je pro vystavovatele bezplatné.
Tiskové středisko
Tiskové středisko je umístěno na balkoně v prvním patře Kulturního domu Ostrov. Je určeno především akreditovaným novinářům, ale i vystavovatelům, knižním blogerům a odborným návštěvníkům Podzimního knižního veletrhu. Tiskové středisko provozuje Centrum Vysočina, o.p.s., pořadatel Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského.

Ceny míst Velké tržní místo stojí 13 200 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 2,4 x 0,8 m, 2 židle, 4 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Příplatek za umístění v hlavním sále a na jevišti je 2 400 Kč/1 místo.
hlavní sál

Malé tržní místo stojí 7 000 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 1,2 x 0,8 m, 2 židle, 2 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Malá tržní místa jsou umístěna zásadně v prvním patře Kulturního domu Ostrov.
chodba 1. patro

Ke každému místu si můžete objednat přípojku elektrického proudu (za 1 200 Kč na oba dva dny).

Doprovodný program

Doprovodný program je již téměř plný. Pokud chcete přidat zajímavý program, případně si objednat služby moderátora, napište prosím co nejdřív na adresu veletrh@hejkal.cz.

 

Dotazy a informace: PhDr. Markéta Hejkalová, Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod, veletrh@hejkal.cz.