Pozvání pro školy

Dovolujeme si všechny učitele, žáky a studenty pozvat na 30. Podzimní knižní veletrh, který se bude konat v pátek a v sobotu 23. a 24. října v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.
Na veletrhu se představí kolem 130 nakladatelství z celé České republiky, nebudou mezi nimi chybět nakladatelé učebnic, slovníků a univerzitní nakladatelství – mj. Lingea, Grada, Portál, Karolinum, Munipress, Vutium a univerzitní nakladatelství z Olomouce, Ostravy a Pardubic. I v letošním roce je součástí veletrhu bohatý doprovodný program, který se stále doplňuje – najdete ho tady.
Stejně jako každý rok školám nabízíme dvoudenní slosovatelné vstupenky, které stojí 60 Kč, za pouhých 10 Kč. Za tuto cenu si je můžete objednat do 10. října e-mailem na adrese dvorakova@hejkal.cz, případně telefonicky na čísle 569 424 115. V letošním divném koronovém roce Vám ovšem vstupenky nebudeme fakturovat, ale budete je mít připravené přímo na veletrhu, kde za ně zaplatíte v hotovosti. Stejně jako loni platí, že ke každým dvaceti objednaným vstupenkám získáte dvě vstupenky zdarma.
Letošní veletrh je třicátý, tedy jubilejní a vychází k němu unikátní kniha Země skrytých úsměvů. Kniha obsahuje 30 + 3 povídky spisovatelů, kteří na veletrhu v různých letech četli – mj. Aleny Mornštajnové, Jiřího Grygara, Jiřího Kratochvila, Kateřiny Tučkové, Biancy Bellové, Michala Viewegha, Miloše Doležala, Jiřího Padevěta, Jiřího Stránského, Ludvíka Vaculíka a mnoha dalších. Kniha tak snadnou a přitažlivou formou nabízí učitelům i žákům přehled o současné české literatuře. Řada autorů ji bude na veletrhu číst a podepisovat.
Země skrytých úsměvů stojí 349 Kč, na veletrhu se bude prodávat za veletržní cenu 269 Kč, ale školám ji nabízíme za pouhých 200 Kč. Kniha vyjde v každém případě, i kdyby se třeba veletrh na poslední chvíli nemohl konat nebo kdyby se některé školy nemohly zúčastnit kvůli karanténě. Objednané knihy proto můžete zaplatit buď předem na fakturu, v hotovosti při vyzvednutí, případně bychom Vám je mohli poslat poštou na dobírku. Knihu si můžete za zlevněnou cenu 200 Kč objednat stejně jako vstupenky do 10. října.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *