Informace pro návštěvníky

Děkujeme všem vystavovatelům, nakladatelům, knihovníkům, spisovatelům, překladatelům, ilustrátorům, novinářům, ale hlavně a především čtenářům, kteří navštívili 29. Podzimní knižní veletrh.

Už teď začínáme připravovat 30. Podzimní knižní veletrh, který se bude konat 23. a 24. října 2020 v Havlíčkově Brodě. Jeho motto, Země úsměvů, odkazuje k humoristické literatuře, k radosti, kterou nám literatura přináší a také k tomu, že číst knihy není nudná povinnost, nýbrž jedna z nejzábavnějších činností, jaké na světě existují. Doprovodný program začínáme připravovat, ale už teď můžeme návštěvníkům prozradit, že ani při jubilejním veletrhu nebudou ochuzeni o tradiční shakespearovskou přednášku Martina Hilského. Bude se konat díky nakladatelství Atlantis v sobotu 24. října v 10 hodin, ale název je zatím tajný.

Budeme rádi, když nám do konce listopadu na adresu veletrh@hejkal.cz napíšete, s kým byste se chtěli na jubilejním 30. Podzimním knižním veletrhu setkat. Budeme se snažit Vaše oblíbené autory pozvat, a prvních 10 odpovědí odměníme knihou.