Informace pro návštěvníky

31. Podzimní knižní veletrh bude 15. a 16. října v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.

V pátek 15. října bude otevřen od 10 do 19 hodin, v sobotu 16. října od 9 do 17 hodin. Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 60 Kč. Loňský veletrh se nakonec nekonal, kupony z předloňského veletrhu na zlevněnou vstupenku proto neplatí. Místo toho si budete moct s velkou slevou koupit knihu Země skrytých úsměvů. Stojí 349 Kč, ale pokud si ji koupíte zároveň s dvoudenní vstupenkou, bude vstupenka + kniha stát jen 269 Kč.

Kvůli opatřením proti šíření covidu musíme všichni počítat s tím, že veletrh budou provázet určitá omezení. Od návštěvníků budeme pravděpodobně nuceni požadovat předložení certifikátu o dvojím očkování, nebo dokladu o negativním PCR či antigenním testu, nebo potvrzení o prodělaném covidu. Nutné budou patrně i respirátory.

Jeho motto je stejné, jaké mělo být loni: Země skrytých úsměvů. Část doprovodného programu se bude věnovat tématu Karel Havlíček Borovský a svoboda slova ve 21. století.

V programu vystoupí profesor Martin Hilský, Alena Mornštajnová, Michal Viewegh, Irena Obermannová, Michael Kocáb, Lidmila Kábrtová, Petr Stančík, Andreas Pittler, Radka Denemarková, Miloš Doležal, Michal Vrba a mnoho dalších skvělých autorů.

Do doprovodného programu neustále přibývají nové pořady, proto ho průběžně aktualizujeme. Sledujte ho prosím zde.