Informace pro vystavovatele

Místo konání 29. Podzimního knižního veletrhu:  Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, 580 01 Havlíčkův Brod.

Registrace a instalace stánků:
ve čtvrtek 10. října od 13 do 19 hodin

v pátek 11. října od 7 do 10 hodin

Pro návoz a odvoz knih můžete zastavit před hlavním vchodem do Kulturního domu Ostrov, případně u zadního vchodu (u rampy). Pokud jste si objednali parkovací kartu, můžete po celou dobu veletrhu parkovat na parkovišti mezi Mlýnem Havlíčkův Brod a KD Ostrov.

Otvírací doba:

V pátek 11. října od 10 do 19 hodin

V sobotu 12. října od 9 do 17 hodin (pro vystavovatele je sál otevřen od 8.30).

Rozhlasové hlášení

Požadavky na rozhlasová hlášení odevzdávejte v tiskovém středisku na balkoně v prvním patře. Rozhlasové hlášení je pro vystavovatele bezplatné.

Tiskové středisko

Tiskové středisko je umístěno na balkoně v prvním patře Kulturního domu Ostrov. Je určeno především akreditovaným novinářům, ale i vystavovatelům, knižním blogerům a odborným návštěvníkům Podzimního knižního veletrhu. Tiskové středisko provozuje Centrum Vysočina, o.p.s., pořadatel Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského. V tiskovém středisku i můžete předem objednat rozhlasové hlášení (zdarma) a moderování programů (cca 300 Kč za program). Kontaktujte Mgr. Milana Pilaře, milan.pilarhb@centrum.cz

Parkování

Parkovací karty opravňují k bezplatnému zaparkování na označeném parkovišti mezi Mlýnem Havlíčkův Brod a Kulturním domem Ostrov. Parkovací místa jsou pro vystavovatele rezervována v pátek 11. října do 10 hodin a znovu v sobotu 12. října do 9 hodin. Neobsazená parkovací místa budou pak k dispozici návštěvníkům Podzimního knižního veletrhu.

Téměř všechna tržní místa jsou již vyprodána. Může se ovšem stát, že někdo z vystavovatelů účast na poslední chvíli odřekne. Pokud máte zájem se na poslední chvíli přihlásit, napište na adresu veletrh@hejkal.cz.

Ceny míst

Velké tržní místo stojí 8 900 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 2,4 x 0,8 m, 2 židle, 4 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Příplatek za umístění v hlavním sále a na jevišti je 2000 Kč/1 místo.

hlavní sál

Malé tržní místo stojí 4 700 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 1,2 x 0,8 m, 2 židle, 2 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Malá tržní místa jsou umístěna zásadně v prvním patře Kulturního domu Ostrov.

chodba 1. patro

Všechny další ceny najdete v přihlášce.

Ubytování si při 29. Podzimním knižním veletrhu každý vystavovatel zajišťuje sám. Doporučujeme vybrat a zamluvit si ubytování co nejdříve. Tipy a kontakty najdete na stránce Ubytování.

Dotazy a informace: PhDr. Markéta Hejkalová, Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod, veletrh@hejkal.cz.