Informace pro vystavovatele

Datum a místo konání 30. Podzimního knižního veletrhu:  23. a 24. října 2020, Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, 580 01 Havlíčkův Brod.

Pokud se počet nakažených výrazně a dramaticky nezvýší – a to není pravděpodobné – není důvod, aby se veletrh nekonal. Pokud by se tak přece jenom stalo, platí, že peníze za účast se vystavovatelům převedou na příští rok, případně vrátí. Všichni se ale musíme připravit na běžná omezení – tj. roušky, dezinfekce (raději i u stánků), možná i větší rozestupy atd.

Uzávěrka přihlášek je 31. srpna. Hlavní sál je již obsazen, v ostatních prostorech několik míst ještě zbývá. Případné zájemce prosíme o vyplnění přihlášky.

Ceny míst

Velké tržní místo stojí 9 100 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 2,4 x 0,8 m, 2 židle, 4 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Příplatek za umístění v hlavním sále a na jevišti je 2000 Kč/1 místo.

hlavní sál

Malé tržní místo stojí 4 800 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 1,2 x 0,8 m, 2 židle, 2 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Malá tržní místa jsou umístěna zásadně v prvním patře Kulturního domu Ostrov.

chodba 1. patro

Všechny další ceny najdete v přihlášce.

Ubytování si při 30. Podzimním knižním veletrhu každý vystavovatel zajišťuje sám. Doporučujeme vybrat a zamluvit si ubytování co nejdříve. Tipy a kontakty najdete na stránce Ubytování.

V letošním roce bohužel nebude v provozu hotel Slunce. Místo něj jsou vystavovatelům k dispozici dva hotely v Humpolci: Kotyza a Fabrika. V pátek bude pro vystavovatele zajištěn bezplatný autobus (ráno z Humpolce do Havlíčkova Brodu, večer z Brodu do Humpolce – po rautu a případně i další po koncertě Rock for Book.

Registrace vystavovatelů a instalace stánků:

čtvrtek 22. října 13 – 19 hodin a znovu pátek 23. října 7 – 10 hodin.

Otvírací doba veletrhu:

pátek 23. října od 10 do 19 hodin

sobota 24. října od 9 do 17 hodin

 

Dotazy a informace: PhDr. Markéta Hejkalová, Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod, veletrh@hejkal.cz.