Informace pro vystavovatele

Vážení vystavovatelé,
děkujeme, že jste se přihlásili na 31. Podzimní knižní veletrh, který se bude konat 15. a 16. října v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.
Číslo Vašeho stánku najdete v seznamu vystavovatelů, který je již zveřejněn na těchto stránkách.
V doprovodném programu prosím zkontrolujte, zda jsou Vaše pořady správně uvedeny, případně co nejdříve pošlete opravy, doplňky či upřesnění.
Na virtuální veletrh můžete vkládat knihy, které budete na veletrhu vydávat a propagovat. Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje, napište (dvorakova@hejkal.cz) či zavolejte (569 424 115), paní Dvořáková Vám je ráda sdělí.
Nezapomeňte prosím, že až do 16. září můžete přihlašovat knihy do soutěže o nejkrásnější knihy veletrhu. Více informací najdete zde, nebo je získáte od Petra Bobka z Krajské knihovny Vysočiny (bobek@kkvysociny.cz).
Jako každý rok, i letos nabízíme propagaci Vašich knih a akcí na veletržním facebooku. Pokud máte zájem, posílejte příspěvky, fotografie, odkazy na Váš facebook aj. správci sociálních sítí Ondřeji Rázlovi na adresu Razl.O@seznam.cz s kopií na veletrh@hejkal.cz.
Počítejte prosím s tím, že kvůli opatřením proti šíření covidu budou veletrh provázet určitá omezení. Od vystavovatelů i návštěvníků budeme pravděpodobně nuceni požadovat certifikát o dvojím očkování, nebo doklad o negativním PCR či antigenním testu, nebo potvrzení o prodělaném covidu. Budeme zřejmě muset přečkat veletrh s respirátory a s dezinfekcí – velmi oceníme, pokud si na stánek umístíte dezinfekci na ruce.
Papírový dopis pošleme těm, kdo si objednali parkovací kartu a vstupenky, a všem ostatním, kdo si to budou přát.
Další informace budeme průběžně zveřejňovat, sledujte je také na veletržním facebooku @podzimknihyHavlBrod.

 

Ceny míst

Velké tržní místo stojí 9 100 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 2,4 x 0,8 m, 2 židle, 4 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Příplatek za umístění v hlavním sále a na jevišti je 2000 Kč/1 místo.

hlavní sál

Malé tržní místo stojí 4 800 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 1,2 x 0,8 m, 2 židle, 2 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Malá tržní místa jsou umístěna zásadně v prvním patře Kulturního domu Ostrov.

chodba 1. patro

Všechny další ceny najdete v přihlášce.

Ubytování si při 31. Podzimním knižním veletrhu každý vystavovatel zajišťuje sám. Doporučujeme vybrat a zamluvit si ubytování co nejdříve. Tipy a kontakty najdete na stránce Ubytování.

V letošním roce bohužel bude hotel Slunce jen v omezeném provozu. Místo něj jsou vystavovatelům k dispozici dva hotely v Humpolci: Kotyza a Fabrika.

Registrace vystavovatelů a instalace stánků:

čtvrtek 14. října 13 – 19 hodin a znovu pátek 15. října 7 – 10 hodin.

Otvírací doba veletrhu:

pátek 15. října od 10 do 19 hodin

sobota 16. října od 9 do 17 hodin

 

Dotazy a informace: PhDr. Markéta Hejkalová, Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod, veletrh@hejkal.cz.