O veletrhu

29. Podzimní knižní veletrh se bude konat v pátek a v sobotu 11. a 12. října 2019 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.

Motto veletrhu zní Zločiny a tresty. Toto velmi široce pojaté téma odkazuje nejen k mohutné vlně detektivek, ale také připomíná problémy viny a odpuštění ve staré i novější historii i v mezilidských vztazích.

Doprovodný program se zdaleka nezaměřuje jen na dané téma. Již teď můžeme prozradit, že tradiční shakespearovská přednáška profesora Martina Hilského bude v sobotu 11. října v 10 hodin v sále Staré radnice. Jako každý rok se na veletrh nechystá mnoho dalších zajímavých autorů všech žánrů, jejich jména budeme postupně prozrazovat.

Nebudou chybět ani další oblíbené akce – soutěž o nejkrásnější knihu, udílení ceny Littera Astronomica, výstavy, losování vstupenek…

Na 29. Podzimní knižní veletrh se již teď začínají hlásit vystavovatelé. Všem, kdo se přihlásí do konce roku 2018, zaručujeme zachování letošního místa (budou-li si to přát) a letošních cen. Přihlášku najdete zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *