Pozvání pro školy – termín objednávky prodloužen do 27. září

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

nový školní rok sotva začal, a my Vás, Vaše žáky a kolegy už zveme na 33. Podzimní knižní veletrh, který se letos bude konat brzy, 6. a 7. října v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě.

Veletrh začíná v pátek 6. října v 10 hodin, a hned po otevření je připravena řada programů pro děti a mladé čtenáře. Nakladatelství Jiří Šandera představí novinku Kluci a holky z mateřské školy, Lucie Hlavinková sérii Sesterstvo a sci-fi řadu Mnohokluk, Jakub Lowák z nakladatelství Crew japonské manga komiksy. Doplňkem ke studiu pro starší žáky by se mohla stát přednáška Dr. Hanse Heisse o brixenském vyhnanství Karla Havlíčka Borovského (v němčině, tlumočená do češtiny) nebo představení knihy profesora Petra Čorneje Spory o Jana Žižku. Program je velmi pestrý, posíláme ho v příloze a denně aktualizujeme na stránkách www.hejkal.cz/veletrh.

Na veletrhu letos bude 137 vystavovatelů, jejich seznam najdete zde. Je mezi nimi i řada vydavatelů učebnic pro všechny stupně škol (Alter, Fraus, Grada, Portál, Karolinum, Munipress, Vydavatelství Univerzity Palackého, Univerzita Pardubice a další) a velká většina vystavovatelů nabízí na veletrhu výrazné veletržní slevy.

Vstupenky jsme letos museli zdražit na 90 Kč, protože i nám bohužel rostou náklady – ale školám je nadále nabízíme po 10 Kč. Vstupenky za tuto cenu si můžete objednat na adrese dvorakova@hejkal.cz do 22. září, minimální počet je 10 ks. Doručíme vám je trojím způsobem:

  1. Zašleme vstupenky i s fakturou a plakátem, pokud budete mít možnost ho vyvěsit. Tato první možnost je pro nás ideální a měla by být jednoduchá i pro vás, vyhnete se tak frontám u pokladny.

Nebo:

  1. Vstupenky si po předchozí telefonické domluvě s paní Dvořákovou (telefon 569 424 115) můžete vyzvednout a zaplatit v hotovosti buď v naší kanceláři v Dolní ulici č. 153 v Havlíčkově Brodě, případně v kavárně Hejkal, která je ve stejném domě.

Nebo:

  1. Vstupenky si můžete objednat do 22. září a vyzvednout si je až na místě u pokladny veletrhu. V tomto třetím případě už ale není možné měnit počet objednaných vstupenek po 10 Kč, u pokladny je třeba zaplatit dohodnutou částku, i kdyby žáků přišlo více nebo méně.

 

Přejeme hezký začátek školního roku a těšíme se na objednávky a na setkání s Vámi, Vašimi kolegy a žáky na Podzimním knižním veletrhu.