Pozvánka na veletrh pro školy

Pozvánka pro školy

28. Podzimní knižní veletrh se bude konat v pátek a v sobotu 5. a 6. října v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Na veletrhu bude vystavovat své knihy (mj. i učebnice) více než 160 nakladatelů z celé České republiky, a v doprovodném programu se představí téměř 100 spisovatelů – především českých, ale letos i několik zahraničních, protože tématem veletrhu je Století samoty a přijede několik autorů ze zemí bývalého Rakouska-Uherska. Seznam vystavovatelůdoprovodný program najdete zde.

Podzimní knižní veletrh bude otevřen v pátek 5. října od 10 do 19 hodin a v sobotu 6. října od 9 do 17 hodin. Dvoudenní slosovatelná vstupenka-knížečka stojí 60 Kč, ale školy si ji mohou objednat za 10 Kč – pokud si ji objednají nejpozději do 25. září e-mailem na adrese dvorakova@hejkal.cz, příp. telefonicky na čísle 569 424 115. Ke každým 20 vstupenkám budou dvě zdarma pro učitele.

 

Nejkrásnější knihy 28. Podzimního knižního veletrhu

Vážení vystavovatelé,

již teď můžete přihlašovat knihy do soutěže o nejkrásnější knihy 28. Podzimního knižního veletrhu. Můžete získat cenu Kraje Vysočina za nejkrásnější knihu spjatou s Vysočinou, cenu města Havlíčkova Brodu za nejkrásnější knihu veletrhu a cenu Tiskáren Havlíčkův Brod, a.s. za nejkrásnější dětskou knihu. Soutěž probíhá pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka. Přihlášku a bližší informace najdete na stránkách Krajské knihovny Vysočiny.