Nová otvírací doba od 10 do 18.

Vážení zákazníci,

máme v nabídce slané lahůdky – například výborný slaný větrník nebo francouzský slaný koláč quiche – které si můžete dát jako rychlý a lehký oběd. Proto jsme se rozhodli změnit otvírací dobu. Nově máme otevřeno každý všední den od 10:00 do 18:00.

Přijďte, těšíme se na vás.

Anglická konverzace nově

Od 13. září bude anglická konverzace s rodilým mluvčím jen jednou týdně – každé pondělí od 16 do 17:30. Poplatek pro lektora je 100 Kč, minimální konzumace 50 Kč. Přijďte se zlepšovat v angličtině v milé společnosti.

Otevřeli jsme 14. června!!!

Vážení zákazníci,

po dlouhé uzávěře jsme konečně otevřeli v pondělí 14. června. Budeme mít otevřeno každý všední den od 9:00 do 12:00 a od 13:30 do 18:00.

Začínáme i s oblíbenou konverzací u kávy. Anglická bude vždy v pondělí a ve čtvrtek od 16 hodin s rodilým mluvčím Johnem Skillerem, německá v úterý od 16 hodin s lektorkou Marií Borovskou. Poplatek pro lektora je 50 Kč a minimální konzumace rovněž 50 Kč.

Těšíme se na vás.

 

Kavárna Hejkal se na vás těší, jakmile to půjde.

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

kavárna Hejkal zůstává kvůli vládním opatřením zavřená. Naši skvělou kávu Diemme a spoustu dalších dobrot si zatím můžete koupit v lahůdkách o patro níž.

Přejeme hezký začátek nového roku a těšíme se na vás – snad už brzy!

 

 

 

 

 

Kavárna v nouzovém stavu

Vážení zákazníci,

po dobu nouzového stavu je kavárna Hejkal zavřená. Doufáme, že epidemie brzy pomine a těšíme se, až vás budeme moct opět přivítat u šálku naší výborné kávy Diemme. Držme se!