Německá konverzace nejen na cesty – od 23. dubna

Chcete se zlepšit nebo procvičit v němčině? Po úspěšné anglické konverzaci zavádíme i německou! Začínáme po Velikonocích, v úterý 23. dubna, konverzace se bude konat každé úterý od 16 do 17 hodin.

Jedna hodina stojí 100 Kč, ovšem v ceně je voucher na konzumaci v hodnotě 50 Kč, který můžete v kavárně uplatnit do konce června 2019.

Konverzaci vede zkušená a milá lektorka Univerzity volného času Marie Borovská. Hodiny budou zaměřeny prakticky, zejména na každodenní situace, které mohou nastat při cestách po Německu, Rakousku a Švýcarsku, ale budeme hovořit o všem, co bude účastníky zajímat.

Přihlásit se můžete osobně v kavárně Hejkal (každý všední den od 9 do 17 hodin), ale hlásit se předem není povinné, můžete 23. dubna nebo kterékoli další úterý prostě přijít. Těšíme se!

Novinka v naší nabídce – luxusní sypané čaje

Nejen pro zimní období jsme pro vás připravili nabídku luxusních sypaných čajů od italské firmy La via del té, která byla založena roku 1961 ve Florencii. Pro začátek jsme vybrali čtyři druhy: černý, jasmínový, ovocný a bílý. Podáváme v konvičce se speciálním sítkem za 39 Kč.

Sogno d’Amore /Sen lásky
-přírodní ovocný čaj, bohatá a výrazná směs: ibišek, šípek, rybíz, bezinka, pomerančová kůra, meruňka, broskev, hruška ,chrpa, přírodní aroma.

Gelsomino (Spical Jasmine)
-čínský zelený velkolistý čaj s květy jasmínu, okouzlující aroma, velice oblíbená směs.

Orange Pekoe OP1
-černý čaj, nejrozšířenější čaj na Cejlonu a Jávě, převažuje dlouhý vláknitý list bez tipů, květové aroma.

Pai Mu Tan
-ojedinělý bílý čaj s medovým nádechem, lehký jemný charakter, pochází z čínské provincie Fukien.