30. Podzimní knižní veletrh se neruší!

Vážení přátelé,
situace je vážná, nikoliv však zoufalá, proto jsme se rozhodli nepropadat panice a vyčkat s definitivním rozhodnutím o možnosti konání veletrhu do 12. října. Do té doby budeme veletrh připravovat podle plánu – a vy můžete také, aniž by hrozilo, že budete pracovat zbytečně. Posílejte nám prosím na adresu veletrh@hejkal.cz a v kopii na Razl.O@seznam.cz informace o nových knihách, které chcete na veletrh přivézt – název, obálku (do velikosti 600 kB), jednořádkovou anotaci a odkaz, kde možno objednat. Budeme je průběžně uveřejňovat na facebooku, na veletržních stránkách, rozesílat jako informace školám a novinářům. Čtenáři se tak budou moct na veletrh lépe připravit a nakoupit si tam knihy bez zbytečných návalů u stánků – a pokud by vyšší moc konání veletrhu přece jen zabránila, budou o knihách vědět a budou si je pak moct koupit v knihkupectví nebo objednat u nakladatelů.
Stále platí to, co slibujeme už od jara: Pokud se veletrh bude konat, bude se konat v souladu s epidemiologickými předpisy a ve shodě s příslušnými úřady a jejich nařízeními tak, aby byl pro vystavovatele i návštěvníky co nejbezpečnější. Navíc všem vystavovatelům, kteří letos přijedou, nabízíme na příští rok slevu 10%.
Pokud by se veletrh  konat nemohl, každý vystavovatel si bude moct vybrat, jestli chce peníze za tržní místa vrátit, nebo převést na příští rok.
Přejeme hezké zářijové dny a těšíme se na setkání na jubilejním 30. Podzimním knižním veletrhu.

Doprava z Humpolce – nabídka pro vystavovatele

Řada vystavovatelů bude letos při veletrhu bydlet v Humpolci. Pokud máte zájem, nabízíme vám v pátek 23. října autobus, který vás ráno v 8 hodin odveze z Humpolce do Havlíčkova Brodu a večer zase zpátky – cca ve 21:30 po slavnostním večeru, případně ještě v cca 23:30 po koncertu Rock for Book (tato druhá jízda bude záležet na počtu zájemců). Přesné časy a místa odjezdu autobusu budou ještě potvrzeny. Autobus je pro vystavovatele zdarma, pokud se přihlásí do 24. září na adresu veletrh@hejkal.cz a napíšou firmu a počet osob.