32. Podzimní knižní veletrh – pozvání pro školy

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,
dovolujeme si Vás, Vaše kolegy učitele a Vaše žáky srdečně pozvat na 32. Podzimní knižní veletrh, který se bude konat v pátek a v sobotu 14. a 15. října v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě.
Na veletrhu bude 127 českých nakladatelství a v doprovodném programu bude 121 pořadů. Součástí programů jsou jak čtení současných slavných spisovatelek a spisovatelů (Aleny Mornštajnové, Kateřiny Tučkové, Petry Dvořákové, Miloše Urbana, Michale Viewegha a mnoha dalších), tak programy naučné, věnované mj. novým pohledům na atentát na Reinharda Heydricha, beseda s dlouholetým zpravodajem ČT v Polsku, na Ukrajině a Rusku Miroslavem Karasem nebo představení knihy Markéty Lukáškové Co vás v dějáku nenaučili), tak přednášky určené přímo pro školy – jak pracovat s komiksy ve škole a další. Program se stále doplňuje, kompletní program  najdete  na stránkách doprovodného programu..
Veletrh je otevřen v pátek 14. října od 10 do 19 hodin a v sobotu 15. října od 9 do 17 hodin. Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 60 Kč, ale školám ji nabízíme po 10 Kč, a ke každým 20 vstupenkám 2 vstupenky zdarma pro učitele. Vstupenky po 10 Kč si můžete objednat do 7. 10. e-mailem na adrese dvorakova@hejkal.cz nebo telefonicky na čísle 569 424 115.Pak Vám je buď pošleme s fakturou, nebo připravíme u pokladny veletrhu a zaplatíte je v hotovosti. Případně si je můžete po předchozí domluvě vyzvednout i u nás v kanceláři v Dolní ulici v Havlíčkově Brodě.
Přejeme hezký začátek školního roku a těšíme se na setkání na veletrhu.