Nepřehlédněte – po anglické konverzaci přichází německá

Německá konverzace nejen na cesty – od 23. dubna

Chcete se zlepšit nebo procvičit v němčině? Po úspěšné anglické konverzaci zavádíme i německou! Začínáme po Velikonocích, v úterý 23. dubna, konverzace se bude konat každé úterý od 16 do 17 hodin.

Jedna hodina stojí 100 Kč, ovšem v ceně je voucher na konzumaci v hodnotě 50 Kč, který můžete v kavárně uplatnit do konce června 2019.

Konverzaci vede zkušená a milá lektorka Univerzity volného času Marie Borovská. Hodiny budou zaměřeny prakticky, zejména na každodenní situace, které mohou nastat při cestách po Německu, Rakousku a Švýcarsku, ale budeme hovořit o všem, co bude účastníky zajímat.

Přihlásit se můžete osobně v kavárně Hejkal (každý všední den od 9 do 17 hodin), ale hlásit se předem není povinné, můžete 23. dubna nebo kterékoli další úterý prostě přijít. Těšíme se!

 

 

 

Anglická konverzace s rodilým mluvčím Andy Wardem se  bude od 14. ledna konat každé pondělí  od 16 do 17 hodin. Hodina stojí 100 Kč, ale cena zahrnuje voucher na konzumaci v hodnotě 50 Kč.

Přijďte, těšíme se na vás.

Anglická konverzace s rodilým mluvčím

Kde?

V kavárně Hejkal, Dolní 153, Havlíčkův Brod.

Kdy?

Od 14. ledna 2019 každé pondělí od 16 do 17 hodin.

Pro koho?

Pro všechny, kdo si chtějí zlepšit nebo procvičit angličtinu.

Kdo učí?

Andy Ward, rodilý mluvčí z Anglie a lektor Jazykové školy Orel.

Za kolik?

Za 100 Kč za jednu lekci. V ceně je voucher na konzumaci v ceně 50 Kč, který můžete v kavárně Hejkal uplatnit až do konce června 2019.

Jak se přihlásit?

Osobně v kavárně nebo e-mailem v Jazykové škole Orel, malcova@jazykyorel.cz. Hlásit se předem není povinné, můžete 14. ledna nebo kdykoliv později prostě přijít, ale pokud bude větší množství zájemců, dostanou přihlášení přednost.

Další informace:

– na facebooku @kavarnahejkal

– na stránkách www.jazykyorel.cz a www.hejkal.cz

English conversation with native speaker

Where?

In café Hejkal, Dolní 153, Havlíčkův Brod.

When?

Each Monday from 4 till 5 p. m (16 – 17) starting 14 January 2019.

For whom?

For all, who want to practice or improve their English.

Who is teaching?

Andy Ward, native speaker from England and teacher from Orel language school.

How much?

100 Kč for one lesson. In this price is included a voucher from the cafe for 50Kč. The voucher may be used in the cafe immediately or at a later date.

How to register?

In person at the café, or by e-mailing the language school Orel, malcova@jazykyorel.cz. It is not compulsory to register in advance, but, if too many people come to the lesson, those who registered will be given preferrence.

For more information see:

Facebook: @kavarnahejkal

-websites www.jazykyorel.cz and www.hejkal.cz